Benieuwd naar onze volgende activiteiten ?

U heeft het wellicht al kunnen merken ! Onze afdeling, Gezinsbond Dadizele is heel actief in 2019 .

In de maand Mei werken we samen met de dienst toerisme voor de Sneukeltocht .

Juni staat dan weer voor ons ontbijt, picknick in ’t park .

Juli is het moment om onze jongeren te zien sporten en ravotten, tijdens onze avontuurlijke zomeruistap naar Avanco Bellegem , maar ook de vaders en moeders kunnen zich van hun sportiefste kant tonen . Er is plaats om over de middag gezellig te picknicken .

De zomerfietstocht om het verlof in te zetten, is U ook niet onbekend .

De zomervakantie sluiten we af met een zomeravondwandeling, verleden jaar met kampvuur, dit jaar iets helemaal nieuw . We verzamelen na de wandeling in het park Marienstede, waar we kunnen genieten van een buitenluchtfilm . (gezinsfilm ) .Daar maken we ook de winnaar bekend van zowel de zomerzoektocht, als van de prijskamp tijdens onze treinuitstap naar de zeboehoeve .

Het najaar begint in September reeds met de 2e editie van onze garageverkoop . Vervolgens bezoeken we nog de luchthaven van Wevelgem, komt er een 2e cursus smartphone basis, en een nieuwe cursus smartphone voor gevorderden .

Halloween ? Daar kijk je naar uit ? Wel , onze afdeling organiseert terug een Halloween tocht, met en voor kinderen .