KERST-SFEER TERRAS 21 dec

Ook dit jaar gaat het kerst-sfeer terras door, en dit op 21 December 2018 in ‘ T torreke te Dadizele .

Voor elk wat wils, een bar , snacks, maar ook wij zijn met de Gezinsbond van de partij .

Bezoek onze stand ! Naast alle info over de werking van onze afdeling, over onze kinderoppasdienst, onze recreatieve sportactiviteiten, onze activiteiten kalender 2019 , kan U bij ons terecht voor de ECHTE CUBERDONS

.Steun onze plaatselijke werking ! 

Cuberdons – 200 gram , mooi verpakt , voor de prijs van 5 Euro !

Bent U geen lid van de Gezinsbond, en wil je deel uitmaken van onze grote familie, met heel wat leuke activiteiten in 2019 , aarzel dan niet , en spreek iemand van onze stand aan . Wij geven u graag alle info .  Neem ondertussen een kijkje op deze website, en ontdek de voordelen voor onze leden . Maar, wil je nog meer voordelen leren kennen ? Kijk dan ook eens op de nationale website www.gezinsbond.be